Filmy bomba, kobieca nagość

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje bomba, kobieca nagość. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Slevin (Josh Hartnett) traci pracę, przyłapuje dziewczynę w łóżku z innym, kradną mu portfel i zegarek, a na domiar złego trafia w sam środek porachunków między dwoma bossami nowojorskiej mafii. Gwiazdorska obsada i intryga przypominająca „Ocean’s Eleven” „Ocean’s Twelve” oraz „Włoską robotę”, a wszystko to okraszone humorem w stylu Quentina Tarantino.

Kruk

7,5
Brutalnie zamordowana gwiazda rocka, Eric Draven, po roku powraca do życia, by pod okiem tajemniczego kruka dokonać zemsty na swoich prześladowcach. Obdarzony umiejętnościami paranormalnymi i nadludzką siłą, Eric kolejno likwiduje członków gangu, nieświadomych czekającego ich losu.

Miami Vice

6,2
5,3
Detektywi Crockett i Tubbs dowiadują się o przecieku, który doprowadził do rzezi dwóch agentów federalnych i zamordowania rodziny informatora. Śledztwo prowadzone przez policjantów wprowadza ich bezpośrednio w świat brutalnych zabójców z Bractwa Arian i sieci przemytniczej chronionej przez światowy biznes.


Superinteligentne roboty poszukują sprawcy swojej ostatniej klęski, osiemnastoletniego Johna Connora. Zadanie odnalezienia go otrzymuje T-X, jedna z najbardziej bezwzględnych maszyn: robot o ciele pięknej kobiety. Connor wyrzuca telefon i karty kredytowe, żeby nie zostać namierzonym przez systemy komputerowe. Chłopak nie miałby jednak żadnych szans, gdyby nie jego sprzymierzeńcy: Terminator i Kate, którą tak jak Johna ścigają mordercze maszyny.
Jest to historia żydowskiej piosenkarki o imieniu Rachel. Udaje jej się uniknąć śmierci z rąk Niemców i przedostać na południe Holandii. Jesienią 1944 roku przyłącza się do holenderskiego ruchu oporu pod pseudonimem "Ellis". Chcąc zyskać uznanie wśród ruchu oporu przefarbowuje swoje włosy na blond i uwodzi niemieckiego oficera. W końcu jednak zostaje zdradzona przez kogoś z wewnątrz ruchu oporu i oskarżona o szpiegostwo. W 1945 roku zostaje oswobodzona... Rozpoczyna prywatne śledztwo by ustalić, kto ją zdradził.
Perypetie policjantów pracujących na 13 posterunku. Są oni niezdarni i pechowi.

Rzym

7,1
Federico Fellini przedstawia nam poetycką wizję Wiecznego Miasta. Według reżysera, Rzym ma klika wymiarów, w których mieszają się przeszłość, teraźniejszość, przyszłość. Jest świetnym miejscem do oglądania widowiska życia. A także wielkiego widowiska końca świata. Wyobraża sobie, że koniec świata byłby w Rzymie spektaklem wysoko ocenionym i gorąco oklaskiwanym. Po czym wszystko można by zacząć od nowa, albo raczej odrodzić się. W filmie powracają liczne motywy i obsesje twórczości Felliniego.
Jest 1939 rok, koniec wojny domowej w Hiszpanii. Do sierocińca prowadzonego na odludziu przez zwolenników pokonanych republikanów dyrektorkę Carmen i profesora Casares'a trafia dziesięcioletni Carlos. Chłopiec, syn wojennego bohatera, mimo że otoczony szczególną opięką nie czuje się dobrze w nowym środowisku. W dodatku pojawia się przed nim duch dawnego wychowanka sierocińca Santiego, który zapowiada, że wiele ludzi zginie w niedalekiej przyszłości...

PitBull

7,7
Serial ukazuje codzienne życie policjantów z warszawskiego Wydziału Zabójstw. Codziennie muszą dokonywać bardzo trudnych, życiowych wyborów. Niestety wiele spraw przenoszą z pracy do domu, co bardzo niekorzystnie wpływa na ich stosunki domowe. Niektórzy nie wytrzymują presji i popadają w alkoholizm lub narkotyki.
Tym razem Rambo zostaje zwerbowany przez grupę chrześcijańskich misjonarzy walczących o prawa człowieka, by chronił ich przed piratami w czasie akcji humanitarnej dla prześladowanego burmańskiego ludu Karen. Po tym, jak kilku misjonarzy zostało uwięzionych przez sadystycznych burmańskich żołnierzy, Rambo dokonuje niemożliwego: przy pomocy zorganizowanego przez siebie plutonu najemników podejmuje się uwolnić ocalałych pracowników socjalnych.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…